5 stycznia 2018

Zespół weselny Kraków

Przed każdą Młodą Parą staje wymagające zadanie – decyzja czy oprawę muzyczną wesela ma zapewnić zespół weselny czy też DJ.

Jeśli zdecydujecie się już Państwo na zespół weselny, następnie pojawi się kolejne trudne zadanie –  jaki zespół muzyczny wybrać na wesele aby spełnić oczekiwania muzyczne zaproszonych Gości.
Aby ułatwić Państwu tę decyzję polecamy na wesele uniwersalny zespół muzyczny z Krakowa – Hot Ice.

Jako zespół weselny, Hot Ice wykonuje lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, w tanecznych aranżacjach oraz zapewnia profesjonalne prowadzenie wesela.

Nasz bogaty i różnorodny repertuar daje gwarancję, że każdy z Gości będzie zadowolony z oprawy muzycznej Państwa wesela.

Hot Ice to jednak zespół nie tylko na wesele, posiadamy także duże doświadczenie jako zespół na imprezę firmową, bankiet, koncert plenerowy.

Nasz zespół muzyczny tworzą wszechstronni, zawodowi muzycy, którzy kochają swoją pracę i w pełni oddają się realizacji wesela czy też innego wydarzenia.

Zespół Hot Ice doskonale pasuje niemal na każde wesele. Swoim repertuarem zaspokoimy muzyczne oczekiwania gości w różnym wieku oraz o różnych preferencjach muzycznych.

Zasięg działania zespołu to nie tylko Kraków i okolice. Nasz zespół muzyczny przyjedzie na Państwa wesele w dowolnej części Polski.

Hot Ice to pewny zespół na Państwa wesele!

Tagi/Lokalizacja: zespół na wesele kraków, zespół na wesele małopolskie, zespół na wesele śląskie, zespół na wesele świętokrzyskie, zespół na wesele podkarpackie, zespół na wesele opolskie, zespół na wesele łódzkie, zespół na wesele mazowieckie, zespół na wesele lubelskie, zespół na wesele dolnośląskie, zespół na wesele wielkopolskie, zespół na wesele kujawsko-pomorskie

Tagi Kraków: zespół na wesele kraków, zespół weselny kraków, zespół na imprezę firmową kraków, zespół coverowy kraków, zespół muzyczny kraków, zespół na bankiet kraków